ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Święty Mikołaj na placu przy kościele św. Anny

03.12.2012
Wielki Konkurs Św. Mikołaja to coroczna zabawa dla całej rodziny organizowana przez Parafię pw. Św. Anny w Ząbkowicach Śląskich. W tym roku Święty Mikołaj odwiedził dzieci 2 grudnia 2012 r. w niedzielę. Na placu przykościelnym licznie zebrały się dzieci i rodzice. Jedną z atrakcji była loteria fantowa.

Parafialny festyn to okazja do integracji rodzin i mieszkańców. Na zaproszenie Ks. Prałata Mariana Mądrego w mikołajkowej akcji uczestniczyli Burmistrz Marcin Orzeszek oraz Starosta Ząbkowicki Roman Fester. Powodzeniem cieszyła się loteria - każdy zakupiony los wygrywał.

W oczekiwaniu na przyjazd Św. Mikołaja wszyscy zebrani na placu zjednoczyli się, podając sobie dłonie i tworząc wspólnie wielki okrąg wokół kościoła. Miłą atmosferę stworzyły także występy dzieci z ząbkowickich placówek oświatowych. Zabawa była udana - Mikołaj dla każdego małego mieszkańca miał ciepłe słowo i coś słodkiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.