ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Sylwestrowa Noc na ząbkowickim rynku - powitaj z nami Nowy Rok 2015!

31.12.2014
Zapraszamy na szampańską, taneczną zabawę pod gwiazdami w rytmie zespołu Tajfuny - 31 grudnia 2014 tradycyjnie odbędzie się SYLWESTER na ząbkowickim rynku. O północy niebo nad Ząbkowicami rozświetli wspaniały pokaz sztucznych ogni. Przyjdź i baw się z nami - gwarantujemy niezapomnianą noc!

Koncert rozpocznie się o godz. 22.00, kilka minut przed północą Burmistrz Marcin Orzeszek złoży życzenia noworoczne, a punktualnie o północy zachwyci nas pokaz sztucznych ogni zachęcamy wszystkich, którzy chcą wspólnie, miło spędzić czas i poczuć niepowtarzalną atmosferę powitania nowego roku. Zabawa dyskotekowa trwać będzie do późnych godzin nocnych i nikomu nie pozwoli na nudę - do zobaczenia na rynku w Ząbkowicach Śląskich!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.