ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Sylwestrowa noc pod gwiazdami – nie może Cię zabraknąć!

31.12.2013
W tę jedyną noc w roku serdecznie zapraszamy mieszkańców i gości na ząbkowicki rynek– będzie szampańsko i tanecznie! Nowy Rok powitamy przy tanecznych rytmach zespołu TAJFUNY. O północy, tradycyjnie niebo nad Ząbkowicami rozświetli wspaniały pokaz sztucznych ogni. Przyjdź i baw się z nami – to doskonała propozycja dla wszystkich!

Piękna, świąteczna sceneria ząbkowickiej starówki, przygotowane atrakcje oraz zabawa taneczna do późnych godzin nocnych to powody, dla których warto tę noc spędzić wspólnie na ząbkowickim rynku, w niepowtarzalnej, sylwestrowej atmosferze pod nocnym niebem.

W programie koncert zespołu TAJFUNY – start godz. 22.00. Kilka minut przed północą Burmistrz Marcin Orzeszek złoży życzenia noworoczne, a punktualnie o północy zachwyci nas pokaz sztucznych ogni – to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze sylwestrowych planów oraz tych, którzy będą bawić się w domach czy w lokalach w pobliżu. Na zakończenie zabawa dyskotekowa dla najbardziej wytrwałych - zapraszamy wszystkich bez wyjątku – gwarantowana szampańska zabawa i udany start w Nowy Rok 2014!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.