ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Symultana szachowa w bibliotece

10.12.2012
7 grudnia w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śląskich - w Ratuszu - 34 szachistów wzięło udział w symultanie szachowej z arcymistrzynią Jolantą Zawadzką, która przyjechała z Wrocławia. Towarzyszyli Jej ojciec Pan Wojtek - również szachista oraz przyjaciele. Zmagania trwały kilka godzin i zakończyły się wynikiem: 29 wygranych arcymistrzyni, 4 remisy i 1 zwycięstwo ząbkowiczanina Adriana Cieślaka.

Arcymistrzyni była pod wrażeniem gry najmłodszych uczestników turnieju. Symultana szachowa cieszyła się zainteresowaniem nie tylko szachistów.W trakcie kilkugodzinnej rozgrywki przychodziło wiele osób dopingować grających, bądź wesprzeć równolegle prowadzoną akcję charytatywną na rzecz długoletniej działaczki kultury pani Alicji Szermer zmagającej się z ciężką chorobą.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.