ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Szkolenie dla organizacji pozarządowych: "Jak Cię widzą tak Cię piszą" - sztuka komunikacji i budowania relacji publicznych dla trzeciego sektora

09.09.2013
Szkolenie odbędzie się w sobotę 21 września od godz. 9:00 do 16:00 w Ząbkowicach Śląskich Rynek 24 (Ząbkowicki Ośrodek Kultury – III sala).

Szkolenie dla organizacji pozarządowych "Jak Cię widzą tak Cię piszą" - sztuka komunikacji i budowania relacji publicznych dla trzeciego sektora. Promocja i PR dla NGO.

Zagadnienia poruszane na szkoleniu:

- Narzędzia Public Relations i narzędzia marketingu- z jakich narzędzi PR warto korzystać, aby zbudować rozpoznawalną markę organizacji; analiza sytuacji wejściowej i wyjściowej, czyli jak jest i do czego dążymy: określenie grupy docelowej czyli do kogo mówimy.

- Jak stworzyć wspólną identyfikację wizualną organizacji (logo, ulotki, strona internetowa)

- Nowoczesny  e-PR,

- Jak planować działania public relations sprofilowane do specyfiki i zasobów organizacji – budujemy spójną strategię wizerunkową.

 - eventy jako wydarzenia przyciągające uwagę mediów, sponsorów, beneficjentów.

 W trakcie szkolenia czas na pytania od uczestników, dyskusję, analizę sytuacji obecnej organizacji.

Koszt szkolenia:  20 zł/os 

Organizator:
Fundacja Dobrych Działań  Ząbkowice Śl., Lokalny Inkubator NGO

Zgłoszenia
Lokalny inkubator NGO w Ząbkowicach Śl. Rynek 24 (ZOK II piętro)
tel. 74 8177173, 606333989  mail. inkubatorngo.zabkowice@gmail.com

Informacja o szkoleniu i kartę zgłoszeniową na szkolenie -pobierz

Zachęcamy do udziału w szkoleniu 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.