ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy do Szopki Bożonarodzeniowej w Bobolicach

24.12.2012
W Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Bobolicach już po raz siódmy możemy podziwiać wspaniałą szopkę bożonarodzeniową. Jest ona największa na Dolnym Śląsku i należy do największych w Europie - ma 19 metrów wysokości. Znajdujące się tutaj postacie przedstawiają naturalnej wielkości osoby znane z Biblii. Podobnie jest ze zwierzętami. Warto zrobić sobie niezapomniane zdjęcie np. siedząc na wielbłądzie. W tym roku czeka na Państwa nowa atrakcja: jest to SŁOŃ NATURALNEJ WIELKOŚCI!

Szopkę można podziwiać do 2 lutego. W dni świąteczne w godz. 14–17, w soboty od godz. 16-17, w pozostałe dni pół godziny przed Mszą Świętą. Można także zgłaszać wcześniej przyjazd grup zorganizowanych (kontakt tel. 074/81 51 447 lub 785 219 910).

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.