ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Tancerze i tancerki na Hali Słonecznej

13.02.2012
Hala Słoneczna pękająca w szwach, ponad setka młodych tancerzy i tancerek, salsa, tango, walc i wiele innych; tak w skrócie można opisać to, co wczoraj działo się na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich.

Walentynkowy pokaz Szkoły Tańca Hanny Zielińskiej spotkał się po raz drugi z bardzo dobrym odbiorem. Na występ podopiecznych Hani przybyli licznie rodzice, babcie, dziadkowie, a także pozostali członkowie rodzin i znajomi. Na trybunach miejsc brakowało, a gromkie brawa dopingowały najmłodszych aktorów wczorajszego pokazu. Kto nie był tego dnia na Hali Słonecznej, niech żałuje. Naprawdę było warto. Dzieci i młodzież zaprezentowały się z bardzo dobrej strony dziękując tym samym swojej nauczycielce za naukę oraz widowni za bardzo miłe przywitanie.
 
Tekst: OSiR Ząbkowice Śląskie
Zdjęcia: D. Ciepierski

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.