ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Tanecznym krokiem” w Ząbkowickim Ośrodku Kultury

17.11.2014
Energia, wigor, uśmiech i taniec - tymi słowami można najłatwiej opisać to co działo się w Ząbkowickim Ośrodku Kultury podczas imprezy „Tanecznym krokiem” zorganizowanej przez Ząbkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Na deskach sali widowiskowej bez wątpienia królował taniec w najrozmaitszej postaci - od rytmów cygańskich poprzez oldschool aż po rap i taniec nowoczesny. Ząbkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprosił zaprzyjaźnione formacje taneczne „Amira” z Kłodzka, teatr tańca „Dawka Energii” z Wałbrzycha oraz „Rusałki” z Polanicy Zdrój, które prezentowały swoje niepowtarzalne talenty, wdzięk oraz poczucie humoru. Jako pierwsze na deskach sali widowiskowej wystąpiły panie z „Dawki Energii”, które zaprezentowały się w tańcu nowoczesnym, następnie publiczność mogła podziwiać  „Rusałki”, które swoim poczuciem humoru, dystansem do świata i bardzo optymistycznym i radosnym podejście do tańca wywołały uśmiech na twarzy niejednego widza. Bardzo interesująco zaprezentowały się duet „Amira”, który wykonał taniec brzucha. Burzą oklasków witany był teatr tańca Ząbkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Ostatni taniec był wspólnym występem wszystkich formacji tanecznych do piosenki „Mohombi”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.