ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Targi Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego już 20 września na ząbkowickim rynku

18.09.2014
Jak co miesiąc, tak i tym razem odbędą się Targi Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego. Impreza, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez gminnych, ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie, osób odwiedzających Targi, ale również wystawców. 20 września od 10:00 do 14:00 nie może Cię zabraknąć!

Targi są doskonałą okazją do propagowania kultury tradycyjnej, odgrywającej ważną funkcję w kształtowaniu poczucia tożsamości regionalnej. Przedsięwzięcie promuje i wspiera rozwój produkcji ekologicznej, regionalnej żywności oraz wyrobów rzemiosła artystycznego. Każdy kto w sobotni poranek pojawi się na rynku będzie miał możliwość nabyć jedyne w swoim rodzaju regionalne przysmaki oraz pamiątki.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.