ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Targi Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego już jutro!

14.11.2014
Serdecznie zapraszamy na ząbkowicki rynek wszystkich miłośników ciast, serów, wędlin i innych przetworów wytwarzanych według tradycyjnych, oryginalnych receptur producentów z powiatu ząbkowickiego. W sobotę 15 listopada od godziny 10 do 14 - nie może Cię tam zabraknąć! Zapraszamy mieszkańców i gości, wszystkich którzy preferują zdrową, ekologiczną żywność i cenią oryginalne ręcznie wytwarzane ozdoby.

Targi są doskonałą okazją do propagowania kultury tradycyjnej, odgrywającej ważną funkcję w kształtowaniu poczucia tożsamości regionalnej. Przedsięwzięcie promuje i wspiera rozwój produkcji ekologicznej, regionalnej żywności oraz wyrobów rzemiosła artystycznego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.