ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Targi Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego na ząbkowickim rynku

24.06.2014
Przepyszne kiełbasy, smakowite miody, urokliwe witraże czy bajkowe zabawki dla dzieci – te i inne produkty można było nabyć na piątych już Targach Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego, które w minioną sobotę odbyły się na Rynku w Ząbkowicach Śląskich.

Dopisała nie tylko pogoda, ale również wystawcy i osoby odwiedzające jarmark. Tylko tym razem na ząbkowickim rynku gościliśmy ponad 30 rękodzielników. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób, które odwiedzały targi  cieszyły się wyroby wędliniarskie oraz miody. Celem Targów Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego jest popularyzacja wiedzy i bezpośrednia prezentacja produktów oraz promowanie niewątpliwie urokliwych wyrobów rękodzielniczych naszego regionu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.