ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Telewizyjny Klub Seniora w Ząbkowicach Śląskich

15.06.2012
TVP Wrocław odwiedziła Ząbkowice Śląskie! W ubiegłym tygodniu ekipa filmowa z Wrocławia kręciła u nas kolejny odcinek Telewizyjnego Klubu Seniora – programu emitowanego co tydzień w TVP Wrocław.

Tematem odcinka nagrywanego w Ząbkowicach był sposób spędzania czasu przez ząbkowickiego seniora. Ząbkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku miał okazję zaprezentować szereg działań i zajęć, które integrują i aktywizują ludzi w wieku emerytalnym. I tak zostały sfilmowane m. in. zajęcia pilatesu prowadzone  przez  Wandę  Ilonę Opielę oraz próba  chóru  "Echo" prowadzonego  przez  Agnieszkę  Bartkiewicz. O historii ZUTW filmowcom opowiedziała Pani Grażyna Kwiecińska – Prezes Stowarzyszenia.

Wizyta zespołu filmowego wzbogacona została także o odwiedziny naszych zabytków – po zakończeniu zdjęć do programu, ekipa zwiedziła Ząbkowicką Izbę Pamiątek Regionalnych oraz pokonała 139 stopni Krzywej Wieży, skąd nagrała panoramę miasta.

Zapraszamy do obejrzenia programu z ząbkowickimi seniorami  w roli głównej już w sobotę 16 czerwca 2012 r. o godzinie 8:00 na TVP INFO.

Fot. Tadeusz Baranowski i UM w Ząbkowicach Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.