ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Tradycje wielkanocne wczoraj i dziś w ZSP NR 2

05.04.2012
„Tradycje wielkanocne wczoraj i dziś” – tak zatytułowany było spotkanie, które odbyło się dnia 4 kwietnia 2012 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Stanisława Staszica w Ząbkowicach Śląskich. Tematem spotkania było podsumowanie projektu zawodoznawczego.

Oprócz dyrekcji, nauczycieli i uczniów, uczestnikami byli też przedstawiciele władz oraz seniorzy z Ząbkowickiego Uniwersytetu III Wieku.

Zgromadzonych w auli szkolnej przywitał dyrektor Ryszard Pawłowski, rozpoczynając tym samym zebranie. Wicedyrektor Janusz Labok przedstawił prezentację multimedialną w zakresie projektu modernizacji kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku realizowanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Ząbkowicach Śląskich.

Miłym akcentem było wspólne przygotowanie przez uczniów kierunków gastronomicznych i seniorów potraw wielkanocnych, w ramach aktywizacji i integracji seniorów z uczniami. Świąteczny stół zastawiony wykwintnymi specjałami spotkał się
z wielką aprobatą zgromadzonych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.