ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Trzeci Wymiar zagra podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży

19.04.2013
Drodzy Mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie oraz Mili Goście! Przed nami DNI I NOCE KRZYWEJ WIEŻY, które w tym roku odbędą się 12-13 lipca. Kolejną z atrakcji muzycznych podczas święta największej atrakcji turystycznej Ząbkowic Śląskich będzie Trzeci Wymiar – polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop.

Kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna aj, dla mnie masz stajla (...)” ; „To tylko oni żyjący w monotonii - Oni, to tylko oni i nic nie zostanie po nich” – te oraz inne przeboje Trzeciego Wymiaru usłyszymy już podczas lipcowego święta krzywej wieży.

Grupa ma na swoim koncie 6 płyt – ostatnia powstała w 2012 roku. Do tej pory na nagraniach można usłyszeć m.in. gościnne występy: Wall-E, DonGuralesko, Esee, OneManArmy, K-Fka, Puenta i Blanco.  Trzeci wymiar powstał w 1998 roku w Wałbrzychu, początkowo pod inną nazwą „Poetikanonim”, z inicjatywy dwóch raperów: Patrycjusza „Nullo” Kochanowskiego i Michała „Szada” Baryły.

Fot. źródło:  lastfm.pl
http://www.lastfm.pl/music/Trzeci+Wymiar/+images/50576267

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.