ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku

23.05.2013
Młodzi piłkarze z terenu Powiatu Ząbkowickiego mają już za sobą eliminacje do finału dolnośląskiego w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku – 22 maja 2013 na boisku „Orilk” przy Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się rozgrywki z udziałem blisko 200 dzieci w kategorii do lat dziesięciu.

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku to największe piłkarskie rozgrywki dla dziesięciolatków w Europie. Ideą turnieju jest wyłanianie największych piłkarskich talentów oraz promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu.

Do turnieju powiatowego w Ząbkowicach Śląskich zgłosiło się 11 drużyn – swoje zespoły zgłosiły: Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkowicach Śląskich, Szkoła Podstawowa nr 1, Akademia Piłkarska Orzeł Ząbkowice Śląskie, Szkoła Podstawowa w Braszowicach, Szkoła Podstawowa w Ciepłowodach i Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubnowie. Efektem trzydziestu rozegranych meczy było wyłonienie zwycięzcy – na najwyższym podium stanęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3, która wygrała z drużyną Akademii Piłkarskiej Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:0. Gratulujemy zwycięzcom, którzy wezmą udział w kolejnym, wojewódzkim etapie walki o Puchar Tymbarku 2013.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.