ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Turniej piłki nożnej szkół podstawowych

14.11.2012
W niedzielę 11 listopada obył się na Hali Słonecznej pierwszy turniej piłki nożnej szkół podstawowych zaliczany do cyklu Grand Prix Ząbkowic Śląskich o Puchar Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka. Udział w nim wzięła ponad setka dzieci, chłopców i dziewczynek występujących w 12 drużynach piłkarskich.

Turniej rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych, klasy 1-4 oraz 5-6. W kategorii dzieci młodszych zespoły podzielono na dwie grupy, w których każdy grał z każdym. Zwycięzcy grup zagrali o pierwszej miejsce w turnieju, a ekipy z drugich miejsc stoczyły pojedynek w finale pocieszenia o miejsca 3 i 4. Pierwsze miejsce przypadło zespołowi Akademia Piłkarska II, który pokonał w finale Grochową. Trzecie miejsce zajęła ekipa SP Ciepłowody, a czwarte Akademia Piłkarska III.
Kategorię dzieci starszych, w której wystąpiło pięć zespołów zwyciężyła drużyna Dream Team, drugie miejsce zajął team Groszki, a trzecie Braszowice. Kolejny turniej w styczniu. O tym, kto zwycięży w całym cyklu rozgrywek dowiemy się po pięciu turniejach.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.