ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XVII edycja Turnieju im. Marka Wielgusa

14.02.2012
Zapraszamy wszystkie szkolne drużyny piłkarskie dziewcząt i chłopców oraz Uczniowskie Kluby Sportowe do uczestnictwa w XVII edycji Turnieju im. Marka Wielgusa – oficjalnego turnieju organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej dla dzieci do 11 roku życia.

Zespoły pragnące wziąć udział w rozgrywkach mogą się zgłaszać do 31 marca 2012 r., za pomocą formularza dostępnego na stronie www.turniejwielgusa.pl lub za pomocą formularzy, które zostaną rozesłane do wszystkich szkół podstawowych w Polsce. Trenerzy mogą zgłaszać drużyny liczące maksymalnie 10 osób.

15 lutego w Warszawie odbędzie się spotkanie z wojewódzkimi koordynatorami odpowiedzialnymi za organizację turnieju na poziomie województw. 16 koordynatorów podczas spotkania zapozna się z planem tegorocznej edycji turnieju. Koordynatorzy oprócz organizacji turnieju odpowiedzialni są również za selekcję reprezentacji wojewódzkich do lat 11 (U-11).

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.