ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Twój Pies – Twój Obowiązek” – nowe kosze zamontowane

05.06.2014
Straż Miejska Ząbkowic Śląskich zachęca do dbania o wizerunek i czystość miasta. Celem akcji jest uświadomienie właścicieli czworonogów o konieczności sprzątania ulic i chodników po swoich zwierzętach.

Aby ułatwić  mieszkańcom naszego miasta sprzątanie po swoich czworonogach, Urząd Miejski rozmieścił  kosze na psie odchody na następujących ulicach:

 

 

Stacje zamontowane w 2013 roku – 10 szt.

 1. Planty Zamku w Ząbkowicach Śląskich
 2. ul. Ciasna
 3. ul. Krótka
 4. os. XX-lecia
 5. s. Letnie
 6. ul. Jasna  

 

Stacje zamontowane w 2014 roku – 15 szt.

 1. os. XX-lecia - ul. Głowackiego na przeciw DOBRO-MEDu
 2. ul. Głowackiego między blokiem nr 2 a nr 4
 3. os. XX-lecia - za blokiem nr 4 (ścieżka przy pasie zieleni)
 4. os. XX-lecia przy ścieżce od ul. Asnyka w kierunku "Biedronki"
 5. os. XX-lecia - ścieżka między ul. Żeromskiego, a blokiem nr 12
 6. os. XX-lecia - parking za apteką i Biedronką
 7. ul. Wrocławska - za światłami (obok sklepu z antykami)
 8. ul. Batalionów Chłopskich
 9. ul. Jasna
 10. ul. Chrobrego (parking przed szpitalem)
 11. ul. Powstańców Warszawy (górny park)


Równocześnie pragniemy poinformować, że akcja przynosi efekty i na ulicach naszego miasta jest coraz czyściej. Miejmy nadzieję, że nie będzie to efekt krótkotrwały i na naszych ulicach czystość zagości na dłużej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.