ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Ty tylko mnie poprowadź…” – Tomek Kamiński w Ząbkowickim Ośrodku Kultury

27.03.2015
Założyciel i wieloletni członek Nocnej Zmiany Bluesa Tomek Kamiński wystąpił na scenie Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. Wieczorny koncert artysty poprzedzony był porannymi warsztatami dla młodzieży z ząbkowickich gimnazjów i szkół średnich, po których muzyk zachwalał naszą młodzież za zaangażowanie, mądre uwagi i pytania oraz dojrzałość.

Podczas wieczornego koncertu widzowie usłyszeli zarówno najbardziej znane utwory jak i zupełnie nowe teksty tego chrześcijańskiego artysty. Tomek Kamiński nie tylko wspólnie z zespołem - Piotrem Olszewskim (gitara akustyczna i elektryczna) oraz Grzegorzem Nadolnym (akustyczna gitara basowa)- zadbał o fantastyczną oprawę muzyczną, ale wcielił się również doskonale w  rolę konferansjera prowadząc z koncert z humorem, nie zapominając o kwestiach istotnych dla każdego z nas. Ponowna okazja do usłyszenia Tomka Kamińskiego w Ząbkowicach Śląskich już w czerwcu, podczas marszu dla życia i rodziny.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.