ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Udana zbiórka krwi w Ząbkowicach Śląskich

22.06.2012
W Ząbkowickim Ośrodku Kultury 19 czerwca odbyła się kolejna zbiórka krwi zorganizowana przez Stowarzyszenie KREWmaNIACY wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.

Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, 55 osób zadeklarowało chęc podzielenia się cząstką siebie, jednak z różnych przyczyn nie wszyscy mogli podzielić się swoją krwią, w sumie 40 osób oddało krew co dało 18 litrów bezcennego lekarstwa.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcą, cieszymy sie że ponad połowa oddających to młodzi ludzie, którym nie jest obojętny los innych, dzięki Wam uda sie uratować zdrowie i życie inncyh ludzi.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.