ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Umowy na dotacje prac konserwatorskich ząbkowickich zabytków – podpisane

06.11.2013
W Urzędzie Miejskim w dniu 6 listopada burmistrz Marcin Orzeszek podpisał umowy na dotacje celowe dofinansowujące prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy obiektach zabytkowych wpisanych do rejestru zabytków, położonych na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie.

Umowy podpisane zostały z następującym wnioskodawcami:

1. Mniszki Klaryski od Wieczystej Adoracji na zadanie pn. „Ratunkowa stabilizacja konstrukcji kościoła i klasztoru: remont kanalizacji sanitarnej przy budynku klasztoru i wymiana przewodu kanalizacji deszczowej przy kościele”.

2. Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich na zadanie pn. „Konserwacja grupy 6 pilastrów po stronie północnej nawy głównej i 6 pilastrów nad emporą organową, w tym złoconych detali sztukatorskich i polichromii w kościele pw. św. Jadwigi  w Ząbkowicach Śląskich”.

3. Parafia Rzymsko-Katolicka św. Wawrzyńca w Braszowicach na zadanie pn. „Remont hełmu wieży kościoła p.w. św. Wawrzyńca”.

4. Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Anny w Ząbkowicach Śląskich na zadanie „Wymiana pokrycia dachowego przybudówki do kaplicy południowej nawy głównej kościoła p.w. św. Anny w Ząbkowicach Śląskich”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.