ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uroczyste otwarcie dróg w Braszowicach

06.12.2013
Oficjalne otwarcie przebudowanych dróg w Braszowicach, odbyło się 5 grudnia 2013 r. na placu przy Kościele p.w. św. Wawrzyńca w Braszowicach. W oddaniu drogi do użytku uczestniczyli Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, radni Rady Miejskiej, ksiądz Krzysztof Turaj, sołtys wsi Anna Gnutek oraz mieszkańcy.

W ramach inwestycji wykonano korytowanie oraz nową podbudowę na części przebudowanych odcinków dróg; na pozostałych częściach przebudowywanych odcinków dróg uzupełniono istniejącą podbudowę. Wykonano nawierzchnię drogi i zjazdy z betonu asfaltowego, wymieniono część istniejących przepustów, wykonano ścieki betonowe oraz odmulono i odtworzono przydrożne rowy wzdłuż przebudowanych dróg.

Przebudowane drogi z nową nawierzchnią z całą pewnością będą służyły mieszkańcom, tak aby mogli dojechać komfortowo i bezpiecznie czy też dojść do swoich domów.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.