ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uroczystość pasowania na przedszkolaka w Przedszkolu Publicznym nr 4

07.12.2012
Pasowanie najmłodszej grupy przedszkolaków w Przedszkolu Publicznym nr 4 w Ząbkowicach Śląskich odbyło się 07 grudnia 2012 roku. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, po którym nastąpił akt złożenia uroczystej przysięgi.

Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Małgorzata Stachnik, która powitała wszystkich zgromadzonych i zaprosiła do obejrzenia występów przygotowanych przez dzeci. Przedszkolaki wypadły bardzo dobrze, prezentując swoje umiejętności wokalne i taneczne. Po występach z powagą i odpowiedzialnością złożyły uroczyste ślubowanie. Przysięgę złożyli także ich rodzice. Aktu pasowania dokonał Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek.

Ten ważny i podniosły dzień dla wstępujących do przedszkolnego grona maluchów zakończył się miłym, słodkim akcentem: każde z dzieci otrzymało słodki upominek przygotowany przez rodziców.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.