ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uroczystość pożegnania Komendanta Powiatowego Policji w Ząbkowicach Śląskich

14.10.2013
Komendant Powiatowy Policji w Ząbkowicach Śląskich mł. insp. mgr Andrzej Sidorowicz-Radzikowski 14 października 2013 pożegnał się z jednostką, policjantami i samorządowcami. Uroczystość odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.

W obecności zaproszonych osób mł. insp. mgr Andrzej Sidorowicz-Radzikowski zdał obowiązki Komendanta Powiatowego Policji i pożegnał się ze sztandarem KPP w Ząbkowicach Śląskich.

W dalszej części odchodzącego komendanta żegnali przedstawiciele władz administracyjnych i samorządowych oraz zaproszeni goście.

Mł. insp. mgr Andrzej Sidorowicz-Radzikowski zostanie przeniesiony do Komendy Powiatowej Policji KPP w Kłodzku. Podczas ceremonii nie zabrakło życzeń, podziękowań i okolicznościowych upominków.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.