ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

UWAGA! Zmiana organizacji ruchu na ulicy Ziębickiej!

06.10.2014
Wykonawca drogi wojewódzkiej nr 385 – odcinka 4, ulicy Ziębickiej informuje, że w godzinach nocnych, z 06 na 07 października (z poniedziałku na wtorek) od godziny 23:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Roboty podzielono na etapy, które z kolei dzielą się na fazy:

- etap I i II dotyczy budowy kanalizacji  deszczowej i  odtworzenia nawierzchni  drogi na odcinku od ul. Staszica do ul. Jasnej;

- etap III i IV dotyczy sfrezowania istniejącej warstwy ścieralnej i ułożenie nakładki na odcinku od ul. Jasnej do ul. Cukrowniczej.

Objazdy

W etapach  I i II   na ul. Ziębickiej  wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy  bez możliwości przejazdu  samochodów jadących od strony Ziębic na odcinku od ul. Staszica do ul. Jasnej. W związku z tym wprowadzony będzie objazd dla wszystkich pojazdów z zablokowanego kierunku i poprowadzony dwoma trasami w zależności od tonażu pojazdów.

Objazd  dla pojazdów  <3,5t  do  centrum prowadzony  będzie  ulicami:  Cukrowniczą  - Kamieniecką -Proletariatczyków- Ziębicką (w etapie I) lub Powstańców Warszawy (etap II).

Objazd  "dla  pojazdów   >3,5t  do  Wrocławia"  prowadzony   będzie  ulicami:  Cukrowniczą i Kamieniecką do ronda przy zjeździe z obwodnicy i dalej obwodnicą do drogi krajowej S8.

Z objazdu wyłączone  będą pojazdy  komunikacji  miejskiej,  które mają możliwość  wjechania w ul. Jasną. Przystanek autobusowy z ul. Ziębickiej, na czas remontu zostanie przeniesiony na ul. Jasną.

Prosimy tak mieszkańców jak i wszystkich innych kierowców o cierpliwość i wyrozumiałość z powodu związanych z remontem ulicy trudności. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.