ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uwaga! Zmiany w godzinach zwiedzania ząbkowickich atrakcji turystycznych

31.10.2013
Wraz z jesienią nadchodzą zmiany w godzinach zwiedzania naszych zabytków – od 1 listopada 2013 r. do 31 marca Krzywą Wieżę, Izbę Pamiątek Regionalnych oraz Laboratorium Frankensteina będzie można odwiedzać od wtorku do soboty - od godz. 9.00 do 17.00. Serdecznie zapraszamy!

Informacja dla wszystkich zainteresowanych wejściem na Krzywą Wieżę udzielana jest w Izbie Pamiątek Regionalnych – ulica Krzywa 1. Ostatnie wejście pół godziny przed zamknięciem. Przypominamy, że trwa remont zamku w ramach II etapu rewitalizacji – zamek jest niedostępny dla turystów do odwołania.

Ceny biletów:

- Krzywa Wieża – bilet normalny: 6,00 zł; bilet ulgowy: 3,00 zł

- Izba Pamiątek Regionalnych / Śladami Frankensteina - bilet normalny: 4,00 zł; bilet ulgowy: 2,00 zł

- Laboratorium Frankensteina: 2,00 zł

Do nabycia ulgowych biletów wstępu uprawnieni są: dzieci od 7 roku życia, młodzież ucząca się, studenci, inwalidzi i osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami, emeryci i renciści, za okazaniem odpowiednich dokumentów tj. legitymacja uczniowska, legitymacja studencka, legitymacja emeryta/rencisty, legitymacja lub inny dokument informujący o niepełnosprawności.

Do bezpłatnego wstępu uprawnieni są: dzieci do lat 7, opiekunowie grup i przewodnicy (1 opiekun/przewodnik na 10 osób), grupy z Domów Dziecka, Domów Opieki i Domów Specjalnej Troski, przedstawiciele mediów w celu przygotowania materiałów redakcyjnych do publikacji, delegacje miast partnerskich i przedstawiciele oficjalnych wizyt w Ząbkowicach Śląskich.

Wszelkie informacje można uzyskać w:

Gminnym Centrum Imformacji Turystycznej
ul. św. Wojciecha 5/1
tel. /74/ 815 74 01
e-mail: it@zabkowiceslaskie.pl

oraz w

Izbie Pamiątek Regionalnych
ul. Krzywa 1
tel. /74/ 815 20 43

Rezerwacji grup prosimy dokonywać:

telefonicznie: (74) 815 20 43 lub (74) 816 53 22

e-mailem: krzywa.wieza@zabkowiceslaskie.pl

listownie: Izba Pamiątek Regionalnych im. Józefa Glabiszewskiego ul. Krzywa 1, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.