ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

VI obrady Młodzieżowej Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

05.06.2013
Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej zebrali się dziś w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego na kolejnej sesji celem omówienia ważnych tematów dotyczących społeczności szkolnej naszej gminy. Tematami spotkania były m. in. poradnictwo zawodowe oraz organizacja imprez artystyczno-kulturalnych i sportowych w okresie zbliżających się wakacji.

VI Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich przebiegała według następującego porządku posiedzenia:


1.    Otwarcie IV Sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich.
2.    Poradnictwo zawodowe – oferta dla młodzieży:
       a)    pomoc doradcy zawodowego uczniom szkół gimnazjalnych Powiatu Ząbkowickiego
       b)    program na rzecz młodych realizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
3.    Organizacja imprez artystyczno- kulturalnych i sportowych w okresie wakacji letnich 2013 r.
4.    Sprawy różne.
5.    Zakończenie obrad.

Ofertę kształcenia i rozwoju zawodowego przedstawiła Pani Lucyna Ptak - pracownik Powiatowego Centrum Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doskonalenia Nauczycieli w Ząbkowicach Śląskich, zaś o możliwościach zatrudnienia i realziowanych programach na rzecz młodzieży w Powiatowym Urzędzie Pracy opowiedziała Pani Donata Ignasiak. W spotkaniu uczestniczyli także dyrektorzy ząbkowickiego Ośrodka Sportu i Rekracji, Ząbkowickiego Ośrodka Kultury oraz Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy, którzy przedstawili plany najbliższych wydarzeń wakacyjnych adresowanych do młodzieży.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.