ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

VI Potworny Zlot Motocyklowy już w piątek! Musisz być z nami!

06.06.2014
Już po raz szósty będziemy gościć w naszym mieście setki motocyklistów z całej Polski. Szykują się trzy dni doskonałej zabawy i spotkań w przyjacielskim gronie. Trzy dni koncertów muzycznych, najlepszych kapel rockowych i bluesowych a wśród nich 4 Szmery, Strain, The Clolonists, Gambling House, Bonhart, Centrala 57 i Golden Life. WIELKA PARADA MOTOCYKLOWA ULICAMI ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH, honorowa zbiórka krwi „Wampiriada”, Noc Frankensteina i wiele innych atrakcji – ten weekend będzie niezapomniany!

W sobotę 7 czerwca (sobota) po raz kolejny przejedzie ulicami Ząbkowic Śląskich Parada Motocyklowa, na którą serdecznie Państwa zapraszamy - strat - ul. Szpitalna o godz. 14:00. Po paradzie kilkaset motocykli zatrzyma się na ząbkowickim rynku (postój ok. 20 min.) i będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie. Również w sobotę od godz. 10:00 na terenie zamku będzie można oddać krew. Nie zabraknie prawdziwego show, pokazów i konkurencji dla motocyklistów. Przez cały czas trwania zlotu będzie można zwiedzać Krzywą Wieżę, Izbę Pamiątek Regionalnych, Laboratorium Frankensteina i nową atrakcję turystyczną – Śladami Frankensteina - Salę Grabarzy. 6 i 7 czerwca atrakcje będą czynne od godz. 9.00 do północy. To będzie prawdziwa Noc Frankensteina – szczegóły na plakacie! 8 czerwca atrakcje będą czynne od 9.00 do 19.00.

Gościem specjalnym zlotu będzie Mistrz Olimpijski  w skoku o tyczce z Moskwy z 1980 r. Władysław Kozakiewicz. W trakcie zlotu motocyklowego będzie promował swoją nową książkę: „Nie mówcie mi jak mam żyć” - zapraszamy na konferencję prasową z mistrzem pod Krzywą Wieżę 6 czerwca na godz. 13.00.

Program niedzielnych atrakcji w całości poświęcony będzie dzieciom. Grupa Motocyklowa MotoFrankenstein, wspólnie z: Policją, Strażą Miejską, Pogotowiem Ratunkowym Ząbkowice Śląskie; Placówką Straży Granicznej, 22 Batalionem Piechoty Górskiej Kłodzko, Stowarzyszeniami Krewmaniacy i Motorowodniacy, Misio Team  Off Road Extreme, Benauto, Domem Dziecka Jutrzenka i Stowarzyszeniem Victoria z Barda, OSP Stolec i wszystkimi Motocyklistami zaprasza dzieci do wspólnej zabawy. A w programie: gry i konkursy z nagrodami, prowadzone przez maskotkę Policji Komisarza Lwa i wychowawców z Jutrzenki, pokazy sprzętu wojskowego, policyjnego, pożarniczego; pokazy ratownictwa medycznego, przejażdżki na motocyklach, samochodami off road oraz pyszna, wojskowa grochówka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich – nie tylko fanów jednośladów!

Odwiedź oficjalną stronę zlotu:
www.potwornyzlot.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
www.facebook.com/events/578193902258587/?fref=ts

Szczegóły na poniższych plakatach.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.