ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

VI Przegląd Tradycji i Zwyczajów Bożonarodzeniowych w Ciepłowodach

17.12.2012
Prezentacja stołów wigilijnych, a na nich świąteczne ozdoby i produkty, degustacja specjałów kulinarnych i wspólne kolędowanie to stałe punkty corocznych świątecznych spotkań Kół Gospodyń Wiejskich. W niedzielę 16 grudnia b. r. na hali sportowej przy Zespole Szkół Samorządowych w Ciepłowodach odbył się VI Przegląd Tradycji i Zwyczajów Bożonarodzeniowych.

Gminę Ząbkowice  Śląskie reprezentowały następujące koła gospodyń wiejskich:

KGW Stolec

KGW Jaworek

KGW Braszowice

KGW Pawłowice

KGW Sulisławice

KGW Tarnów

Panie przygotowały popisowe wigilijne dania i dekoracje. Burmistrz Marcin Orzeszek wziął udział w uroczystości na zaproszenie Wójta Gminy Ciepłowody oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji. W programie oprócz degustacji wigilijnych potraw i śpiewania kolęd wystąpili także młodzi artyści z Gminy Ciepłowody, wykonując Jasełka.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.