ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

VII Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej przed nami

17.07.2013
Zgodnie z tradycją Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej odbędą się w trzeci weekend września na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich. Po raz siódmy, kilkudziesięciu wystawców z Polski i regionów partnerskich, będzie przez dwa dni (14–15.09.2013) prezentowało swoje przedsiębiorstwa i organizacje. Nie zabraknie wytwórców produktów regionalnych, a także lokalnych artystów, malarzy, rzeźbiarzy i rękodzielników.

Na co mogą liczyć wystawcy? Na darmowe stoiska wystawiennicze, dobrą promocję, a także wielu odwiedzających. Zostaną również przyznane Wieże Sukcesu dla najprężniej działających i rozwijających się firm w powiecie. Nie zabraknie również nagrody za najbardziej atrakcyjne stoisko targów.

Dla publiczności natomiast przygotowano wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a także koncertów muzycznych. Na najmłodszych będzie czekał „dmuchany” park zabaw, a na starszych doskonale przygotowane stoiska gastronomiczne.

Zachęcamy do udziału w kolejnych Prezentacjach Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej.

Szczegółowe informacje i zapisy:

Starostwo Powiatowe
Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju 
ul. Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie 
tel. 74 816 28 15 / 74 816 28 16 ; fax 74 816 28 50
e-mail: kinga@zabkowice-powiat.pl 
www.ziemiazabkowicka.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.