ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

W stronę słońca - targi turystyczne w Opolu

21.05.2012
W dniach 18-20 maja 2012 w Opolu odbyły się XII Międzynarodowe Targi Turystyczne "W stronę słońca". W targach brało udział ok.100 wystawców zarówno z kraju jak i państw sąsiednich: Czech, Niemiec, Węgier oraz egzotycznej Dominikany.

Gościem  specjalnym targów był Conrado Moreno - Hiszpan znany z programu "Europa da się lubić"
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i konkursów również sportowych pod hasłem zbliżajacych się mistrzostw EURO 2012. W niedzielę Grzegorz Russak przygotował dla opolan zupę rybną z karpia, kolejka do ogromnego gara z smakołykiem nie miała końca,ale wystarczyło dla wszystkich chętnych.

Gmina Ząbkowice Śląskie prezentowała się na wspólnym stoisku "LGD Qwsi" wraz z innymi gminami i gospodarstwami agroturystycznymi. Nasza oferta cieszyła się dużym zainteresowanie Opolan a stoisko otrzymało wyróżnienie za szeroką i ciekawą ofertę dla potencjalnego turysty.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.