ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Artystyczne warsztaty wykonywania stroików bożonarodzeniowych w ZOK-u

11.12.2012
Warsztaty stroików bożonarodzeniowych odbyły się w poniedziałek 10 grudnia 2012 r w Ząbkowickim Ośrodku Kultury. Udział w spotkaniu wzięło 38 osób z terenu powiatu i gminy, w tym Koła Gospodyń Wiejskich.

Warsztaty zorganizował Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich przy wsparciu Powiatowego Zespołu Doradców w Ząbkowicach Śląskich, Izby Rolniczej oraz Banku Spółdzielczego. Każdy z uczestników przyniósł ze sobą niezbędne materiały do wykonania stroików. Zostały one wykonane według własnych pomysłów i przeznaczone zostaną na sprzedaż podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Dochód ze sprzedaży stroików zostanie przeznaczony na rzecz ciężko chorego ucznia z Publicznego Gimnazjum nr 1.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.