ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Weekend z MotoFrankenstein'em

12.06.2012
Czwarty Potworny Zlot Motocyklowy MotoFrankenstein już za nami. Przez trzy dni na mieszkańców i gości czekało wiele atrakcji.

W piątek, 8 czerwca, od godzinach porannych motocykliści gromadzili się na biwaku zlotu w okolicach ruin ząbkowickiego Zamku.  Wieczorem na plantach zamkowych kibice piłki nożnej mogli obejrzeć na telebimie mecz otwarcia EURO 2012 Polska – Grecja.  Po meczu rozpoczęły się koncerty zespołów muzycznych, takich jak:  ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY,  FAIRYTALESHOW, WYCHOWANI NA DŻEMIE oraz gwiazda wieczoru SS-TOP.

Główną atrakcją sobotniego dnia była widowiskowa parada około czterystu motorów. Czarni jeźdźcy przejeżdżając ulicami miasta wzbudzili zachwyt publiczności. Po paradzie rozpoczęły się konkurencje sprawnościowe oraz konkursy dla motocyklistów, m. in. pokazy jazdy ekstremalnej, palenie gumy, spacer z dętką i wiele innych. Wieczorem uczestnicy imprezy bawili  się w rytmach THE COLONISTS, TRZY ĆWIERCI DO ŚMIERCI, CIRYAM, ACE COVER BAND i EX BREAKOUT.

W niedzielę od godziny 12-tej rozpoczął się piknik – Motocykliści dzieciom.  W programie znalazły się m. in. zabawy,  gry oraz konkursy z nagrodami prowadzane przez maskotkę policji Komisarza Lwa oraz wychowawców Domu Dziecka Jutrzenka, pokazy sprzętu wojskowego, policyjnego, pożarniczego, pokazy ratownictwa medycznego oraz  przejażdżki motocyklami. Dla wszystkich uczestników niedzielnego świętowania przewidziano pyszną grochówkę.  

W piątek i sobotę od godziny 19:00 do północy odbyło się nocne zwiedzanie Krzywej Wieży z lampionami. Dla amatorów niesamowitych przeżyć otwarty został Nawiedzony Dom, w którym przez trzy dni gościły upiory, strachy i zjawy.

Trzydniowa impreza zgromadziła tłumy mieszkańców oraz przyjezdnych gości. Zlot motocyklowy był doskonałą okazją do intensywnego i atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego oraz doskonałej zabawy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.