ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

WEJDŹ NA KRZYWĄ WIEŻĘ W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH I WYGRAJ TELEWIZOR!

02.05.2013
Z okazji rocznicy 600-lecia Krzywej Wieży przypadającej w 2013 roku, Gmina Ząbkowice Śląskie zaprasza do udziału w konkursie p.n. „ZDOBĄDŹ KRZYWĄ WIEŻĘ I WYGRAJ NAGRODĘ!”. Konkurs adresowany jest zarówno do mieszkańców jak i gości odwiedzających nasze miasto – każdy może wejść na szczyt Krzywej Wieży w określonych terminach i wygrać telewizor LED 42’ FULL HD, 3D. Już dziś zaplanuj dzień, w którym odwiedzisz nasz zabytek!

Aby wziąć udział w losowaniu nagród wystarczy wejść na Krzywą Wieżę podczas trwania ząbkowickiej majówki, tj. w dniach od 1 do 4 maja 2013 r., opłacić wstęp, wypełnić kupon konkursowy i zachować paragon. Spośród wszystkich uczestników którzy spełnią ten warunek zostanie rozlosowany telewizor o wartości 2000 złotych ufundowany przez Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich.

Losowanie nagrody odbędzie się w sobotę 04 maja 2013 r. o godz. 21.00 podczas ZĄBKOWICKIEJ GALI DANCE I DISCO POLO na plantach zamkowych.

Pobierz regulamin-konkursu.pdf

Serdecznie zapraszamy !

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.