ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wejdź na Krzywą Wieżę - Zamek zwiedź za darmo.

29.05.2015
Pod takim hasłem odbędzie się sobotnie zwiedzanie naszego miasta. 30 maja 2015 wszystkie osoby, które kupią bilet na Krzywą Wieżę, zapraszamy bezpłatnie na zamek. Cena biletu to jedyne 6 zł (normalny) i 3 zł (ulgowy). Ruiny renesansowego zamku z XVI wieku od 2012 roku przechodzą systematyczny remont. Specjalnie dla turystów obecny udostępniony jest dziedziniec, górne fragmenty murów, a także wieża bramna i basteja.

Dodatkowo w ramach odbywającego się w tym dniu pikniku ratowniczego „Bezpieczny Powiat Ząbkowicki” na dziedzińcu zamku będzie udostępniona dla wszystkich chętnych bezpłatna strzelnica, a przed zamkiem plac zabaw dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.