ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

WEJDŹ NA KRZYWĄ WIEŻĘ W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH I WYGRAJ TELEWIZOR!

07.06.2013
Z okazji rocznicy 600-lecia Krzywej Wieży przypadającej w 2013 roku, Gmina Ząbkowice Śląskie zaprasza do udziału w konkursie p.n. „ZDOBĄDŹ KRZYWĄ WIEŻĘ I WYGRAJ NAGRODĘ!”. Każdy, kto odwiedzi Krzywą Wieżę w dniach 7-8 czerwca może wygrać telewizor LED 40’ FULL HD!

Aby wziąć udział w losowaniu nagród wystarczy wejść na Krzywą Wieżę podczas trwania V Potwornego Zlotu Motocyklowego, tj. w dniach 7-8 czerwca 2013 r., opłacić wstęp, zachować kupon konkursowy i paragon. Spośród wszystkich uczestników którzy spełnią ten warunek zostanie rozlosowany telewizor o wartości 2000 złotych ufundowany przez Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy.

Losowanie nagrody odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2013 r. ok. godz. 21.00 na zamkowej scenie.

Serdecznie zapraszamy !

Pobierz regulamin: regulamin-zdobadz-krzywa-wieze-moto.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.