ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wieczór Wigilijny w Braszowicach

17.12.2012
Wieczór wigilijny w sali wiejskiej w Braszowicach odbył się w piątek 14 grudnia b. r. już po raz dziesiąty. Uczestnicy wieczoru mogli obejrzeć występ artystyczny uczniów Szkoły Podstawowej w Braszowicach oraz zakupić wyjątkowe ozdoby świąteczne. Dochód uzyskany ze sprzedaży prac przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Ręcznie robione, niepowtarzalne i jedyne – robione przez tych młodszych i starszych piękne bożonarodzeniowe dekoracje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tegoroczny dochód ze sprzedaży ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów  koła plastyczno-technicznego, świetlicy oraz rodziców zostanie przekazany dla Hanny Fedan z Ciepłowód.

Wieczór Wigilijny organizowany jest przez Szkołę Podstawową w Braszowicach regularnie od 2002 roku. Gratulujemy Panu Dyrektorowi, Gronu Pedagogicznemu, Uczniom i Pracownikom Szkoły tak pięknej inicjatywy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.