ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Ząbkowicach Śląskich – 10-11 stycznia 2015

09.01.2015
23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 10 i 11 stycznia na Hali Sportowej „SŁONECZNA” w Ząbkowicach Śląskich. Koncerty, pokazy, licytacje i konkursy – atrakcji nie zabraknie. Przyjdź, spędź miło czas z rodziną i wspomóż WOŚP – środki z najbliższej zbiórki przeznaczone zostaną w celu podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Sobotni program to propozycja dla wszystkich kochających sport: II Turniej o Puchar Szefa Sztabu WOŚP, Zumba Maraton, pokaz futbolu amerykańskiego w wykonaniu OWLS Bielawa, a na zakończenie turniej z okazji 25-lecia Polonii Ząbkowice Śląskie, w którym gościnnie wystąpią piłkarze WKS Śląsk Wrocław. Wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy i kibicowania. Emocji na pewno nie zabraknie!

Oficjalne rozpoczęcie Finału odbędzie się w niedzielę. Otworzy je Zespół Wokalny „Santo” śpiewając hymn WOŚP. Dla wszystkich miłośników muzyki przewidziano koncerty: wystąpi Majka Jeżowska, Naaman i Feelings Station. Odbędą się pokazy ratownictwa medycznego, Zumby  i Szkoły Tańca Hanny Zielińskiej. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych: malowanie twarzy, Carving,  konkursy (każdy los wygrywa), stoisko z ciastem i pierogami. Zainteresowani będą mieli okazję zarejestrować się do bazy DKMS jako potencjalni dawcy szpiku kostnego. O godzinie 20:00 tradycyjne i  obowiązkowe ŚWIATEŁKO DO NIEBA. W międzyczasie atrakcyjne licytacje: koszulki, płyty i identyfikatory z autografami, profesjonalny trening z Mariuszem Wachem,  tablet Samsung Galaxy Tab 3 oraz Vouchery.  Już teraz można wylicytować w serwisie allegro.pl przedmioty przekazane na licytację ząbkowickiego sztabu WOŚP: Piłkę WKS Śląsk Wrocław z autografami piłkarzy, koszulkę z autografem Mariusza Wacha  i zdjęcia UNIBAX Toruń - również z autografami zawodników.

 

Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=35192104

Wszelkie informacje na temat 23. Finału znajdują się na oficjalnej stronie ząbkowickiego sztabu WOŚP: http://wosp-zabkowiceslaskie.pl/22-final-wosp/

oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/ZabkowickiSztabWOSP

 

10 stycznia 2015r. (sobota) – Hala „Słoneczna”

09:00 – II Turniej o Puchar Szefa Sztabu WOŚP

12:10 – Zumba Maraton

13:40 – Pokaz futbolu amerykańskiego w wykonaniu OWLS Bielawa

15:00 – 25 lecie Polonii Ząbkowice Śląskie (turniej), gościnnie piłkarze WKS Śląsk Wrocław

11 stycznia 2015r. (niedziela) – Hala „Słoneczna”

14:00 – Oficjalne rozpoczęcie finału WOŚP (Santo hymn WOŚP)

14:10 – FEELINGS STATION

14:40 – Pokaz ratownictwa medycznego

15:15 – Pokaz Zumba

15:30 – Pokaz tańca Szkoły Tańca Hanny Zielińskiej

16:00 – MAJKA JEŻOWSKA

17:35 – Pokaz tańca Szkoły Tańca Hanny Zielińskiej

17:50 – Pokaz Zumba

18:30 – NAAMAN

20:00 – Światełko do Nieba

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.