ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wielkanocne zajęcia otwarte w Przedszkolu nr 4 w Ząbkowicach Śląskich

05.04.2012
Po raz kolejny w grupie 4-latków w Przedszkolu Publicznym nr 4 tym razem tuż przed świętami Wielkanocnymi odbyły się zajęcia otwarte, z udziałem ich rodziców i dziadków . Miały one na celu przybliżenie dzieciom tradycji Świąt Wielkanocnych a przede wszystkim malowania pisanek.

Na początku spotkania dzieci usłyszały krótką historią powstawania pisanek a następnie specjalnie  zaproszony na tę okazję gość p.Bożenka Bogaczyńska-Adach pokazała dzieciom jak można malować pisanki, a także wykonywać przepiękne cukrowe baranki. Po krótkim pokazie dzieci wspólnie ze swoimi najbliższymi malowały i oklejały swoje własne pisanki. Na pewno będą one piękną ozdobą w ich koszyczkach i na stołach wielkanocnych ,gdyż okazały się prawdziwymi dziełami sztuki.

Tekst i zdjęcia: Renata Zielińska

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.