ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wielkanocne życzenia od przedszkolaków

17.04.2014
Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy, burmistrz Marcin Orzeszek przyjmował niecodziennych gości – z życzeniami świątecznymi pojawili się w Urzędzie Miejskim przedstawiciele ząbkowickich przedszkoli.

Wizytę burmistrzowi złożyły dzieci z Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka, z  Przedszkola Publicznego nr 1, Przedszkola Publicznego nr 2, Przedszkola Publicznego nr 4 oraz Przedszkola Publicznego nr 5. Najmłodsi mieszkańcy Gminy przygotowali świąteczne upominki oraz zaprezentowali wspaniałe wierszyki z życzeniami. W podziękowaniu za znakomity występ otrzymali od burmistrza cukierki, „ile kto w kieszeniach zmieści”, co wywołało u dzieci mnóstwo uśmiechu i radości.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.