ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

WOŚP w Ząbkowicach Śląskich – przynieś fanty na loterię

02.11.2012
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku, organizatorem kolejnego finału – przy wsparciu Burmistrza Marcina Orzeszka - jest Gimnazjum Publiczne nr 1. Zapraszamy do udziału w zbiórce fantów na loterię, która odbędzie się podczas 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ząbkowickim rynku.

Informujemy, że został już zarejestrowany SZTAB do grania podczas 21 Finału WOŚP, który czeka obecnie na akceptację z Centrali. Nowym szefem sztabu został Piotr Warzocha. Wszelkie informacje na temat 21. Finału znajdują się na oficjalnej stronie WOŚP: http://www.wosp.org.pl/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/ZabkowickiSztabWOSP

Zapraszamy wszystkich do włączenia się w organizację WOŚP w Ząbkowicach poprzez zgłaszanie swoich sugestii i propozycji odnośnie uatrakcyjnienia tego dnia oraz do włączenia się w zbiórkę fantów na loterię WOŚP. Pomysły oraz fanty należy kierować do sekretariatu Publicznego Gimnazjum nr 1.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.