ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wsparcie dla przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy

06.09.2014
„Program pomocy de minimis dla przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie” już przyjęty! Pomoc ta jest przeznaczona na wspieranie tworzenia nowych miejsc pracy.

Mogą się o nią starać przedsiębiorcy rozpoczynający działalność gospodarczą na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie lub już taką działalność prowadzący, o ile rozszerzyli swoją działalność – czyli zwiększyli powierzchnię użytkową i w związku z tą powierzchnią utworzyli dodatkowe, nowe miejsca pracy.
Pomoc ta, udzielana będzie w formie zwolnienia od podatku od nieruchomości.

Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich i w Biurze Wsparcia Przedsiębiorczości oraz w Wydziale Finansów i Planowania.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.