ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wsparcie Powiatowego Urzędu Pracy na tworzenie nowych stanowisk pracy

04.02.2015
Uprzejmie informujemy, iż Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich z dniem 2 lutego 2015 r. rozpoczyna nabór wniosków na doposażenie lub wyposażenie miejsca pracy w wysokości 19.000 zł na jedno utworzone stanowisko pracy.

Oferta skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, niepubliczne przedszkola, niepubliczne szkoły oraz producentów rolnych, zainteresowanych uzyskaniem refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego do składania stosownych wniosków wraz z niezbędnym załącznikami.

Pomoc  przeznaczona będzie na utworzenie miejsc pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ząbkowicach Śląskich.

Nabór wniosków przewidziany został do dnia 30 listopada 2015 r. z zastrzeżeniem możliwości jego skrócenia w przypadku rozdysponowania wszystkich środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Kontakt:

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
ul. Powstańców Warszawy 7
tel. (074) 8 166 724
e-mail: wrza@praca.gov.pl

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.