ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Wsparcie w starcie” – zapraszamy na spotkanie informacyjne

04.02.2015
Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich, zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu informującym o preferencyjnym finansowaniu działalności, dotyczącym możliwości uzyskania środków finansowych na wydatki związane z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz na zatrudnienie osoby bezrobotnej. Spotkanie odbędzie się 9 lutego 2015 r. o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, ul. 1 Maja 15.

Środki finansowe w formie pożyczek udzielane są w ramach rządowego programu „Pierwszy biznes – wsparcie w starcie”, wdrożonego na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

W trakcie spotkania omówione zostaną warunki dotyczące pozyskania najtańszych na rynku pożyczek dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą oraz innych podmiotów planujących zwiększenie zatrudnienia. 

Dodatkowo, przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Ząbkowicach Śląskich przedstawią bieżące formy wsparcia dla osób bezrobotnych.

Zapraszamy:

  • osoby bezrobotne
  • studentów ostatniego roku studiów (licencjackich bądź magisterskich)
  • niepracujących absolwentów szkół średnich i wyższych (do 4 lat od ukończenia szkoły)

oraz przedstawicieli:

  • przedsiębiorstw,
  • podmiotów ekonomii społecznej,
  • niepublicznych szkół, żłobków, przedszkoli,
  • właścicieli gospodarstw rolnych lub działów specjalnych produkcji rolnej

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

 

Szczegóły na temat pożyczki „Wsparcie w starcie” znajdą Państwo na stronie:

http://frw.pl/dokumenty-do-pobrania-pozyczka-na-start/

Informacje o instrumentach Powiatowego Urzędu Pracy dostępne są na stronie:

http://pup-zabkowice-slaskie.pl/

Serdecznie zapraszamy!


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.