ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wspieramy przedsiębiorczych z Dolnego Śląska - zapraszamy na konsultacje już w piątek 14 listopada 2014 do Ząbkowic Śląskich!

12.11.2014
Zachęcamy osoby chcące otworzyć działalność gospodarczą oraz wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z bezpłatnych usług informacyjnych świadczonych w ramach Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług z zakresu wsparcia finansowego ze środków unijnych. Na konsultacjach dowiedzieć się można o tym jak założyć firmę, prowadzić działalność i dobrze kierować firmą by przynosiła zyski, ponadto każdy indywidualnie może porozmawiać z doradcą - zapraszamy w piątek 14 listopada w godz. od 10.00 do 14.00 na Salę Konferencyjną Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

Chętni, którzy nie zdążą skorzystać z piątkowych konsultacji będą mieć kolejną możliwość 24 listopada 2014 - zachęcamy do odwiedzenia Urzędu Miejskiego. Konsultacje będą odbywać się raz lub dwa razy w miesiącu do sierpnia 2015, informacja o terminach na bieżąco będzie zamieszczana na stronie www.zabkowiceslaskie.pl w aktualnościach oraz w kalendarzu wydarzeń.

Projekt realizowany jest przez Agencję Rozwoju Regionalnego "AGROREG" S.A. pn. "Świadczenie usług doradczych w Punktach Konsultacyjnych KSU".

Jest to projekt systemowy PARP (Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości) pn. "Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops" finansowany ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 2.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Terminy Konsultacji KSU w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich (Sala Konferencyjna):

  • 14.11.2014 r. (piątek) w godzinach od 10:00 do 14:00
  • 24.11.2014 r. (poniedziałek) w godzinach od 11:00 do 14:00

Punkt Konsultacyjny KSU oferuje usługi doradcze - Asysta w prowadzeniu działalności gospodarczej, które zostały dostosowane do potrzeb zarówno przedsiębiorców, chcących rozwinąć swoją firmę, jak również  do osób dopiero planujących założenie własnej działalności.

Dzięki usłudze doradczej Asysty w prowadzeniu działalności gospodarczej przedsiębiorca może otrzymać pomoc w 5 aspektach działalności firmy:

  • Spełnianie wymogów formalno-prawnych związanych z prowadzeniem firmy,
  • Marketing przedsiębiorstwa - m.in. strategia marketingowa, opracowanie biznes planu,
  • Organizacja przedsiębiorstwa - m.in. organizacja pracy przedsiębiorcy, zarządzanie czasem,
  • Finanse przedsiębiorstwa - konsultacje w zakresie optymalnych form finansowania,
  • Rejestracja działalności gospodarczej - wypełnienie wniosku o rejestrację w CEIDG.

Punkt Konsultacyjny KSU oferuje przedsiębiorcom dofinansowane aż do 90% usługi doradcze związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Klient ponosi  tylko 10% kosztów usługi. Zakres merytoryczny usługi doradczej obejmuje m.in. wstępną diagnozę potrzeb klienta.

Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.