ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Współpraca kluczem do sukcesu – konferencja dla przedsiębiorców w Ząbkowicach Śląskich

14.10.2014
Sala widowiskowa Ząbkowickiego Ośrodka kultury gościła w poniedziałek przedsiębiorców z terenu Powiatu Ząbkowickiego. Konferencję rozpoczął od powitania gości Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, który w kilku słowach opowiedział o Gminie Ząbkowice Śląskie i jej ofercie inwestycyjnej. Następnie głos zabrała Prezes WSSE „Invest-Park” Barbara Kaśnikowska , zastępca dyrektora departamentu koordynacji polityki regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego Anna Nowak, Stanisław Rogoziński, partner zarządzający, Brante Partners . Na koniec wystąpili państwo Elżbieta i Józef Frankowscy, przedsiębiorcy z Gminy Ząbkowice Śląskie, właściciele firmy Intergranit, którzy opowiedzieli o współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami w praktyce.

Dziękujemy wszystkim przedsiębiorcom za przybycie i zachęcamy do korzystania z pomocy Biura Wsparcia Przedsiębiorczości, mieszczącego się w Urzędzie Miejskim przy ul. 1-Maja 15, pokój nr 3, parter.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.