ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

WSSE INVEST-PARK w Ząbkowicach Śląskich

02.02.2012
Na zaproszenie Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka w dniu dzisiejszym w Ząbkowicach Śląskich gościła Pani Prezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" dr Urszula Solińska-Marek.

Wizyta rozpoczęła się od rozmów w Urzędzie Miejskim, a dotyczyły one m.in. procesu włączenia nowych gruntów do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" - Podstrefa Ząbkowice Śląskie oraz planu wspólnych działań na rzecz pozyskania inwestora na teren Gminy Ząbkowice Śląskie.

Po rozmowach w urzędzie Burmistrz, Przewodniczący Rady Miejskiej wraz z Panią Prezes oraz Panią Małgorzatą Mikołajczyk specjalistą ds. promocji WSSE udali się na tereny inwestycyjne Gminy Ząbkowice Śląskie.

Ostatnim, ale bardzo istotnym eta­pem pobytu Prezesa Zarządu WSSE była wizyta w jednym z trzynastu w Polsce i jednym z trzech na Dolnym Śląsku Centrum Edukacji Technicznej Haas, które mieści się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Ząbkowicach Śląskich.

Dyrekcja szkoły zaprezentowała możliwości edukacyjne placówki, która dzięki otrzymaniu statusu HTEC stała się nowoczesnym ośrodkiem kształcenia ­praktycznego.

Program HTEC to unikatowa możliwość praktycznego szkolenia na najnowszych frezarkach i tokarkach CNC firmy Haas, jak również szkolenia z zakresu:
- programu edukacyjnego oraz systemu oprogramowania graficznego CAM KELLER
- systemu oprogramowania ESPRIT CAD.Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.