ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wyłoniono wykonawcę Miejskiej Trasy Turystycznej

11.06.2013
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na usługę o wartości poniżej 200.000 euro pn.: „Wykonanie Miejskiej Trasy Turystycznej – promocja kultury i historii Ziemi Ząbkowickiej” za najkorzystniejszą uznana została oferta:

nr 5 złożona przez:
3R Agencja Reklamowo Marketingowa, Sylwiusz Gruś, ul. Wilcza 8/1, 56-120 Brzeg Dolny.

Pełna treść zawiadomienia: (TUTAJ).

Projekt zakłada stworzenie przewodnika po najciekawszych miejscach turystycznych w Ząbkowicach Śląskich oraz oznakowanie obiektów atrakcji turystycznych 33 tabliczkami opisującymi ich historię i najciekawsze wydarzenia z przeszłości.

Na realizację tego zadania Gmina Ząbkowice Śląskie pozyskała kwotę 24 942,44 zł. w ramach prowadzonego przez Lokalną Grupę Działania "QWSI" VIII naboru wniosków 4.1/413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.