ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wystawa fotograficzna „Królowa śniegu” w ZOK

31.01.2012
Okres ferii zimowych w Ząbkowickim Ośrodku Kultury był czasem zarówno ciężkiej pracy, jak i zabawy. Młodzież uczęszczająca na zimowe zajęcia fotograficzne solidnie przykładała się do wskazówek.

Tworząc projekt pn. „Królowa Śniegu” 7 uczestników zajęć (Anna Wolniszewska, Agnieszka Rosińska, Joanna Adamiak, Monika Ułan, Aleksandra Kacik, Żaneta Łąk, Michał Wilk) wykonywało fotografie portretowe dwóm pozującym modelkom (Iwona Kurczab i Iga Jęczmienna) w zimowej scenerii.

Efektem zwieńczający twórczą pracę podczas warsztatów jest wystawa pn. "Królowa Śniegu". Wernisaż wystawy odbył się 27 stycznia 2012 roku o godzinie 17.00 w rotundzie Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. Głównym sponsorem wernisażu był zawsze życzliwy artystycznym przedsięwzięciom Pan Tomasz Kowalski - właściciel Zakładu Fotograficznego FOTO-BAJKA w Ząbkowicach Śląskich, któremu Ząbkowicki Ośrodek Kultury serdeczne dziękuje za okazane wsparcie.

Zdjęcia i tekst: ZOK

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.