ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wystawy lokalnych artystów pod Krzywą Wieżą

13.08.2013
Jak wielki potencjał drzemie w naszych rodzimych artystach przekonali się mieszkańcy Ząbkowic Śląskich, którzy w miniony weekend mieli okazje podziwiać prace lokalnych twórców pod Krzywą Wieżą. Każdy z odwiedzających wystawy miał możliwość nabycia prezentowanych dzieł.

Działania te są pokłosiem spotkania artystów z burmistrzem Marcinem Orzeszkiem, które miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Prezentowane prace zostały wykonane różnorodnymi technikami: od malarstwa i rysunku, poprzez obrazy haftowane, decoupage, artystyczne formy szydełkowe i krawieckie. Tematy podejmowane przez artystów były niezwykle zróżnicowane. Cieszy fakt, że zechcieli się oni podzielić swoim talentem i pasją oraz napawa optymizmem to, że zarówno mieszkańcy jak i przybyli turyści przejawiają chęć obcowania z kulturą. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.